Fingercar

Být tady a teď!

Při vymýšlení konceptu, jak celý e-shop uchopit jsme s kolegou pracovali dlouho do noci včetně víkendů, únava byla značná  a soustředění velmi klesalo. Tehdy jsme objevili skvělou relaxační pomůcku Fingercar, která nás během 5 minut skvěle odreagovala a mi se mohli  znovu vrátit do práce. Tehdy jsme objevili její obrovské terapeutické možnosti a proto má své čestné místo i u nás na e-shopu třeba ke kávě ;-).

Dnešní lidé (malí i velcí) mají kolem sebe tolik podnětů, vedlejších a rušivých elementů, že jejich pozornost často utíká od jednoho ke druhému a nejsou schopní se koncentrovat, ale často ani v klidu relaxovat, odpočívat, či jak se říká “vypnout”. 

Fingercar má velké využití nejen pro přepracované a přetažené managery, či jiné vedoucí pracovníky, ale pro všechny, kdo potřebují “relax chvilku” jen pro sebe!
Fingercar má především výborné terapeutické výsledky při různých aktivizacích u seniorů, nebo lidí se zdravotním, či mentálním postižením.
Není to jen autíčko Finger car nám dokazuje pozitivní zlepšení zdravotního, ale hlavně i psychického stavu u pacientů po různých lékařských a operačních zákrocích.
Pomůcka, která vám pomůže zapomenout díky své hravosti a kreativitě během krátké chvíle na každodenní starosti a povinnosti. Donutí vás zapomenout na mobilní telefon a sociální sítě.
Fingercar jako terapeutická pomůcka, která vám a vašim blízkým během chvíle zlepší náladu a bude dělat radost kdykoliv, kdy sami budete chtít!    :o)
Fingercar dráha můžete mít od nás v několika provedeních, nebo vám stačí na vašem pracovním stole notebook jako tribuna, hrnek od kávy jako kruhový objezd a složka reportu pro šéfa jako most! Vaše nová relaxační a terapeutická hračka nezná překážky!!!

Proč FINGERCAR?

 1. Být tady a teď
 2. Rozvíjí grafomotoriku
 3. Zdokonaluje pravolevou orientaci
 4. Synchronizace těla i mysli současně
 5. Rozvíjí jemnou motoriku
 6. Zlepšuje prostorové vnímání ruky
 7. Pozitivní dopad na zrakovou paměť
 8. Rozvíjí kreativitu
 9. Posiluje vytrvalost
 10. Rozvíjí smysly,  zlepšení se
 11. Pro všechny od 5 – 101 let

Ježděním po stole to nekončí, ba naopak! Ke každému autíčku je v balení připojená sada fixů, která autíčko promění ve štětec umělce. Co takhle ovládat kárku dvěma prsty? Zkuste přiložený joystick. A nezapomeňte na závodní dráhu, kterou snadno poskládáte jako puzzle. Ideální využití pro děti s poruchou pozornosti a soustředění. Možnosti jsou nekonečné, záleží jen na Vaší fantazii!

Roztěkané děti s ADHD se přirozenou hrou během velmi krátké chvíle zcela zklidní.
Dětská psycholožka nám potvrdila, že FINGERCAR má nejlepší úspěchy u dětí ve věku 4-8 let. Děti s ADHD zapojí mozek i ruce a terapeutická pomůcka je vyklidní.

Unikátní design

Ovládejte autíčko jedním prstem – díky preciznímu zpracování a výjimečnému designu nápravy můžete měnit směr jízdy pouhým nakláněním do stran. Zkuste to a uvidíte – pozor, je to těžší, než se zdá.

Jen pár chvil jízdy s FINGERCAR dokáže zaměřit mysl každého, kdo se pokusí s tímto autíčkem jet pomocí prstu. Díky našemu českému patentu a kvalitní řemeslné práci to opravdu není nic lehkého. I rovná jízda vyžaduje naprosté soustředění a klid.