Fingercar

Cena od 359 

Hračka co se na první pohled nezdá

Dnešní lidé (malí i velcí) mají kolem sebe tolik podnětů, vedlejších a rušivých elementů, že jejich pozornost často utíká od jednoho ke druhému a nejsou schopní se koncentrovat, ale často ani v klidu relaxovat, odpočívat, či jak se říká “vypnout”. Proto přinášíme pomůcku k vyklidnění těla i mysli – Fingercar

Finger car k dispozici s dráhou pro větší obtížnost!

Všechny informace k autíčku naleznete po kliknutí na odkaz: http://www.niocafe.cz/fingercar. Pokud tuto pomůcku ještě neznáte, můžete se podívat na některá z videí. Například video s Leošem marešem jak zkouší účinky na jeho mysl.

Vyčistit

FINGERCAR

Má velké využití nejen pro přepracované a přetažené managery, či jiné vedoucí pracovníky, ale pro všechny, kdo potřebují “relax chvilku” jen pro sebe!

Pomůcka, která

Má především výborné terapeutické výsledky při různých aktivizacích u seniorů, nebo lidí se zdravotním, či mentálním postižením.

Velké plus!

Nám dokazuje pozitivní zlepšení zdravotního, ale hlavně i psychického stavu u pacientů po různých lékařských a operačních zákrocích.

A pozor!

Vám pomůže zapomenout díky své hravosti a kreativitě během krátké chvíle na každodenní starosti a povinnosti. Tato pomůcka vám pomůže zapomenout na mobilní telefon a sociální sítě.

Autíčko 

Které vám a vašim blízkým během chvíle zlepší náladu a bude dělat radost kdykoliv, kdy sami budete chtít!    

FINGERCAR dráhu

Můžete mít od nás v několika provedeních, nebo vám stačí na vašem pracovním stole notebook jako tribuna, hrnek od kávy jako kruhový objezd a složka reportu pro šéfa jako most! Vaše nová relaxační a terapeutická hračka nezná překážky!!!

Přihlášení

Přejít na Můj účet.