FUN plech&plast

Voňavé náplně do plechovek

REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PLECHOVKY 

Dárkové plechovky naplněné naší lahodnou, výběrovou a „hlavně“ čerstvě upraženou kávou. Nebo s naší známou instantní GOLD kávou ze 100 arabiky, která se hodí v létě na úžasné ledové Frappé!

Popřípadě můžete mít vaše dárkové plechovky naplněné gumovými medvídky, oblíbenými oříšky, čokoládou nebo třeba výbornými sypanými čaji.

Reklamní a dárkové plechovky
Dárková plechovka
instantní káva frappé
reklamní předměty

Hledáte reklamní potisk originální propagační předměty pro své obchodní partnery, zaměstnance, nebo zákazníky, aby si vás ještě dlouho pamatovali a dlouho se „na VÁS koukali“?

Darujte originální hliníkovou plechovku s libovolnou náplní, kterou si sami vyberete, se kterou správně na své zákazníky zacílíte!

Navrhneme pro vás potisk na plechovku v precizním provedení a vašich požadavcích umístíme vaše logo v jakékoliv barevné kombinaci, fotky šéfů nebo vašich dětí, foto vaší centrály, výrobní haly nebo skladu, popřípadě pro firmy, které uznávají udržitelné zdroje, třeba jen fotku přírody s vašim logem? Reklamní potisk na plechovku provedeme precizně a profesionálně a obsah plechovky bude zabalen dle hygienickych norem. Pohybujeme se dlouhá léta v marketingu a víme jak dělat ty nejlepší propagační předměty.

Naše reklamní a dárkové plechovky jsou vhodné pro městské nebo krajské úřady, popřípadě jejich organizace. Můžeme zakomponovat historickou fotku vašeho města s vaší službou, nebo posláním – pro návštěvy nebo turisty na památku i do INFO centra?

Vždy se bude jednat o marketingovou, originální, reprezentativní a dlouhodobou kreativní investici, na kterou nikdo nezapomene.

Fantazií se meze nekladou, důležité je, že po spotřebování obsahu vašeho dárku každý plechovku znovu použije na cokoliv!

Láhev zákazník vypije, bonbóny sní a obaly s vašim logem klasicky „zahodí“, hezkou plechovku si každý rád schová a znovu použije. Navíc na plechovce bude váš reklamní potisk, což přivítá každá společnost v rámci svojí propagace. 

Umíme to s obrázky a grafika pro nás není problém, jsme kreativní a naše nápady jistě oceníte a vzpomenete si na nás, jakmile budete chtít obdarovat někoho kdo si to zaslouží.

 

A jaké je využití?

 • Konec roku
 • Výročí firmy
 • Historický obrat
 • Svatba
 • Narozeniny
 • Výstavy
 • Veletrhy
 • Nebo jako upomínka pro důležitou událost

Jak na to?

Je to velmi jednoduché! Ve formuláři níže vyplňte následující

 1. Vyplňte kontaktní údaje
 2. Vyberete si barvu víčka
 3. Vyberete si  požadovanou náplň
 4. Zvolte počet kusů (minimálně 200ks)
 5. Nahrajte vlastní potisk do formuláře
 6. A formulář odešlete

Rozměr etikety je 325 mm x 128 mm. Potisk je nutné zaslat formulářem v křivkách.