Plastová rouška proti přenosu infekčních kapének 5 kusů. Cena za kus 49 Kč

Cena 199  vč. DPH

Bradový štít 

Kvalitní obličejová maska, která ochrání vaše okolí před zasažením infekčními kapénkami. Vhodné i pro školáky.

Mnoho našich přátel a obchodních partnerů řešilo při nošení roušek a respirátorů při své práci dušnost, kašel, astma, mlžení brýlí a jiné problémy s tím spojené. Proto i zde najdete náš doplňkový produkt, který si zde své místo zaslouží.

Plastová rouška je vhodná jako štít pro děti i dospělé, všude tam, kde dochází k velké koncentraci lidí. K dispozici v 5 veselých barvách, aby si vybral opravdu každý. Materiál ze kterého je vyrobená je dostatečně odolný, zvládne mechanické poškození a má dlouhou životnost.

Bradový štít doporučujeme školám pro žáky i učitele! Dýchat přes látkovou roušku celé vyučování je pro žáky velice náročné. Obličejový štít pro děti představuje úlevu a školní den může být skoro jako dřív.

Doporučujeme všem, kteří mají problém s látkovou rouškou (astmatici), ale i přesto musí být v kontaktu s lidmi a dodržovat nařízení o ochraně úst a nosu. Výrobek je dnes již nápomocný v mnoha odvětvích. Štít pro děti momentálně nejvíce vyhledávají školy pro své žáky a firmy pro své zaměstnance, kteří musí mít nasazenou roušku několik hodin. Plastovou roušku s bradovým úchytem stačí před a po každém použití vydezinfikovat.

Vyrobena byla v Evropské unii, konkrétně v Řecku. Štít splňuje podmínky FOOD approval a je zdraví nezávadný, dokazuje to certifikát přiložený zde na webu.

Výrobek „Plastová rouška“ nebo-li Bradový štít je přímo ve výrobě opatřený etiketou s českým detailním popisem.  

V případě odběru většího počtu našich plastových masek nás prosím kontaktujte, uděláme       Vám individuální kalkulaci, abyste se cítili jako partneři a byli spokojení.

Popis masky

Maska je speciálně určená pro náročné provozy zaměstnanců v restauracích, pekárnách, cukrárnách, kadeřnictvích, kosmetických salonech, skladech, výrobních závodech, maloobchodních prodejnách, samozřejmě aktuálně školách a školkách. Naše plastové roušky jsou vhodné i pro pomocný personál ve zdravotnictví a pro všechny typy sociálních služeb (výborná alternativa ke klasickým rouškám, které ale musíte několikrát denně měnit, jelikož zvlhnou, jsou nefunkční a navíc toxikovány okolním prachem a nečistotami). 

Použití masky je určeno pro všechny a všude tam, kde dochází ke zvýšenému kontaktu s lidmi, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Ochranná maska NIO se vyrábí v Evropské unii, ne v Číně! Naše plastová rouška splňuje všechny přísné normy pro výrobu plastů, které přijdou do těsného kontaktu s pokožkou. Splňujeme kvalitou a nezávadností plastu i náročný certifikát TÜV!

Na vyžádání k objednávce rádi doložíme platnými certifikáty výrobce.  

Vlastnosti obličejové masky / plastového štítu / plastové roušky

  • Významně chrání proti přenosu kapének, bakterií a choroboplodných zárodků.
  • Masky lze také znovu, opakovatelně používat, lze ji snadno vyčistit, mýdlem a vodou, nebo dezinfekcí.
  • Díky průhlednosti usnadňuje komunikaci (nejen pro neslyšící) a umožňuje viditelnost přirozených výrazů obličeje.
  • Masku doporučujeme před a po každém nošení pravidelně dezinfikovat!
  • Maska nese průhledný plastový štít (PET) ve výšce 8,5 cm, který dostatečně pokrývá ústa a nos, tímto chrání jak nositele masky, tak i ostatní osoby v blízkosti. S naší  maskou se Vám bude nejen volně a lépe dýchat, ale hlavně si budete přirozeně okysličovat plíce a tím i činnost Vašeho mozku a činnost mozku vašich dětí.

Přihlášení

Přejít na Můj účet.