Forma na led „GIGA KOSTKY“ s víkem

Cena 69  vč. DPH

Barevnou variantu zasíláme automaticky, dle skladových zásob. Pokud preferujete určitou barvu napište nám ji do poznámky objednávky. Pokud to bude možné vyhovíme Vám.

Poslání NIO cafe

Výroba a služby v nejvyšší kvalitě, úcta, ohleduplnost k životnímu prostředí a sociální odpovědnost jsou základními principy naší společnosti NIO cafe a jeho partnerů v oblasti vývoje, nových koncepcí, hospodaření s přírodními zdroji a v neposlední řadě k ochraně naší planety. To vše v kombinaci s naší spolehlivostí jako zodpovědného dodavatele, pomáhají naší společnosti postupovat vpřed, upgradovat produktové portfolio, abychom mohli naše výrobky svěřit k radosti a využití našim zákazníkům nejen v domácnosti, ale i v práci a všude tam, kde chceme, aby se naše výrobky opakovaně používaly a nezamořovaly planetu jednorázovými plastovými výrobky!

Náš dodavatel plastů vyrábí své produkty od sedmdesátých let minulého století pro komerční i nekomerční sféru v nejširším možném využití. Neustálý vývoj novinek a světové inovace jsou klíčovými prvky, do kterých společnost investuje nemalé prostředky. ISO 9001: 2008 systém řízení kvality v oblasti marketingu domácích potřeb. Systém environmentálního managementu ISO 14001: 2004 pro následující činnosti: výroba plastových domácích potřeb. Účast podle zákona 2939/01 v systému alternativní kolektivní správy (SSED-RECYCLING).

Plasty a historie

Plasty jsou každodenní součást našeho života.

Prvním plastem vůbec byl parkesin čili umělá slonovina, chemicky nitrát celulózy, který vynalezl Angličan Alexander Parkes v roce 1855.

Plasty se vyznačují velkou variabilitou vlastností, jako je např. tepelná odolnost, tvrdost, pružnost. Mezi jejich výhody patří nízká hustota, chemická odolnost, jednotnost složení, struktury a dobrá zpracovatelnost energeticky málo náročnými technologiemi vhodnými pro masovou výrobu (lisování, lisostřik, vstřikování, vyfukování, lití apod.). Díky tomu nalezly použití téměř ve všech průmyslových odvětvích i v domácnostech.

V posledních několika desetiletích ekologové zjišťují, že překvapivě velké množství plastů se v kombinaci s nedostatečnou „recyklační morálkou“ dostává do řek a je vyplavováno do moří a oceánů, kde jsou unášeny mořskými proudy daleko od pobřeží nebo končí v útrobách mořských a přímořských živočichů – ryb, želv, racků atd. Znečištění plasty je tak jedním z velkých ekologických problémů, a to i na pevné zemi.

Recyklace je proces nakládání s odpadem, který vede k jeho dalšímu využití. V procesu recyklace tedy jde o opakované (cyklické) uvedení materiálu zpět do výrobního cyklu, odtud pak název tohoto procesu.
Recyklace umožňuje šetřit obnovitelné i neobnovitelné zdroje a často může snižovat zátěž životního prostředí. Hlavní přínosy recyklace jsou snížení potřeby těžby nových surovin a celkové šetření životního prostředí.

Ke stažení:

Přihlášení

Přejít na Můj účet.