Pumpa na olej, nebo jiné tekutiny

Cena 99  vč. DPH

Krátký a vtipný popis.

Barevnou variantu zasíláme automaticky, dle skladových zásob. Pokud preferujete určitou barvu napište nám ji do poznámky objednávky. Pokud to bude možné vyhovíme Vám.

Poslání NIO cafe

Výroba a služby v nejvyšší kvalitě, úcta, ohleduplnost k životnímu prostředí a sociální odpovědnost jsou základními principy naší společnosti NIO cafe a jeho partnerů v oblasti vývoje, nových koncepcí, hospodaření s přírodními zdroji a v neposlední řadě k ochraně naší planety. To vše v kombinaci s naší spolehlivostí jako zodpovědného dodavatele, pomáhají naší společnosti postupovat vpřed, upgradovat produktové portfolio, abychom mohli naše výrobky svěřit k radosti a využití našim zákazníkům nejen v domácnosti, ale i v práci a všude tam, kde chceme, aby se naše výrobky opakovaně používaly a nezamořovaly planetu jednorázovými plastovými výrobky!

Náš dodavatel plastů vyrábí své produkty od sedmdesátých let minulého století pro komerční i nekomerční sféru v nejširším možném využití. Neustálý vývoj novinek a světové inovace jsou klíčovými prvky, do kterých společnost investuje nemalé prostředky. ISO 9001: 2008 systém řízení kvality v oblasti marketingu domácích potřeb. Systém environmentálního managementu ISO 14001: 2004 pro následující činnosti: výroba plastových domácích potřeb. Účast podle zákona 2939/01 v systému alternativní kolektivní správy (SSED-RECYCLING).

Plasty a historie

Plasty jsou každodenní součást našeho života.

Prvním plastem vůbec byl parkesin čili umělá slonovina, chemicky nitrát celulózy, který vynalezl Angličan Alexander Parkes v roce 1855.

Plasty se vyznačují velkou variabilitou vlastností, jako je např. tepelná odolnost, tvrdost, pružnost. Mezi jejich výhody patří nízká hustota, chemická odolnost, jednotnost složení, struktury a dobrá zpracovatelnost energeticky málo náročnými technologiemi vhodnými pro masovou výrobu (lisování, lisostřik, vstřikování, vyfukování, lití apod.). Díky tomu nalezly použití téměř ve všech průmyslových odvětvích i v domácnostech.

V posledních několika desetiletích ekologové zjišťují, že překvapivě velké množství plastů se v kombinaci s nedostatečnou „recyklační morálkou“ dostává do řek a je vyplavováno do moří a oceánů, kde jsou unášeny mořskými proudy daleko od pobřeží nebo končí v útrobách mořských a přímořských živočichů – ryb, želv, racků atd. Znečištění plasty je tak jedním z velkých ekologických problémů, a to i na pevné zemi.

Recyklace je proces nakládání s odpadem, který vede k jeho dalšímu využití. V procesu recyklace tedy jde o opakované (cyklické) uvedení materiálu zpět do výrobního cyklu, odtud pak název tohoto procesu.
Recyklace umožňuje šetřit obnovitelné i neobnovitelné zdroje a často může snižovat zátěž životního prostředí. Hlavní přínosy recyklace jsou snížení potřeby těžby nových surovin a celkové šetření životního prostředí.

Ke stažení:

Přihlášení

Přejít na Můj účet.